Logo: Powiat Myszkowski
Powiat Myszkowski

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Myszkowskiego

Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Myszkowskiego Wojciecha Pichety po raz kolejny odbyły się na strzelnicy sportowej w Myszkowie. Starostwo Powiatowe wsparło organizację imprezy oraz ufundowało nagrody dla najlepszych strzelców.

Impreza każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Ilość drużyn i zawodników świadczy o tym, że strzelectwo jest jedną z ulubionych rozrywek mężczyzn i kobiet w Powiecie Myszkowskim.

Tym razem do zawodów przystąpiło 21 drużyn, a więc więcej niż w ubiegłym roku.
Strzelcy posługiwali się wojskowymi karabinami KBKAK i oddawali strzały w pozycji leżącej do niewielkiego celu odległego o 100 metrów.

Wyniki mówią o tym, że walka o najlepsze miejsca była wyjątkowo zacięta. Drużyny dzielą zaledwie jednopunktowe różnice.

Klasyfikacja końcowa zespołowa przedstawia się następująco:

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK S.G Damian I zdobywając 449 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kidawka Donat, Gębski Sylwester, Paterek Tomasz, Kurczyński Marcin, Kurczyński Adam

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Jarter Żarki I zdobywając 448 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Myga Adam, Dyja Dariusz, Okuliński Marek, Pompa Mariusz

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Poraj I zdobywając 448 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz,Sawicki Piotr,Sawicki Artur,Synowiec Jarosław, Knapik Juliusz

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Sokpol zdobywając 437 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Pasternak Władysław,Okularczyk Marcin, Wietrzyński Jacek, Zamorowski Tomasz, Makuch Piotr

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Siedlec Duży I zdobywając 435 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ścigała Krzysztof, Orda Andrzej, Kozak Piotr, Ociepka Mateusz, Kozak Kamil.

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Protector zdobywając 427 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Miklas Rafał,Biały Arkadiusz, Czyrek Ryszard,Bulski Stanisław,Bulski Stanisław.

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Nadwarcie I zdobywając 425 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Siurda Edmund, Sularz Jacek, Dziuk Adam, Kołodziejczyk Przemysław, Nowakowski Michał.

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Protector II zdobywając 400 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Olech Mieczysław, Słabosz Jarosław, Placek Zbigniew, Stemplowski Krystian, Karkocha Marcin.

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Eurolas zdobywając 395 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kucharski Krzysztof, Lewandowski Zbigniew,Wołoch Tomasz,Wisniewski Andrzej, Maszczyk Zbigniew.

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Jarter Żarki I zdobywając 384 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Naczyński Piotr, Ptasik Konrad, Męcik Beniamin, Bąk Paweł, Męcik Ludwik.

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Relaks zdobywając 392 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Miroszewski Kazimierz, Janas Krzysztof, Majewski Krzysztof, Lorens Kazimierz.

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Marcus I zdobywając 390 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bartoszek Ewa, Napora Mirosław, Bartoszek Marek, Krzyczmonik Robert, Krzyczmonik Michał.

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Jarter Żarki II zdobywając 384 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noszczyk Ireneusz, Wiewióra Paweł, Wyporski Piotr, Golibroda Grzegorz, Widera Kazimierz.

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Winowno zdobywając 350 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof , Kumor Mariusz, Horszczaruk Ireneusz, Kańtoch Adam, Falczyński Sebastian.

XV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Poraj II zdobywając 341 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Synowiec Marcin, Kowal Andrzej, Kowal Andrzej, Raźniewski Bogdan.

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Kaliber Zawiercie I zdobywając 340 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Czerwiński Andrzej, Musialik Tomasz, Radosz Piotr, Prewendowski Marcin, Maślanka Piotr.

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Strzelec Wosjławice zdobywając 338 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Myrcik Piotr, Gross Adam, Świtała Andrzej, Kawa Piotr.

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Nadwarcie II zdobywając 334 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Matyja Grzegorz, Siurda Andrzej, Koba Cezary, Flak Sławomir.

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Kaliber Zawiercie II zdobywając 320 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bargieł Dariusz, Bora Tomasz, Okuliński Stanisław, Wosik Dariusz, Wysocki Jarosław.

XX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK Marcus II zdobywając 319 pkt. W skład drużyny wchodzili: Latusek Robert, Kubiński Jacek, Rarok Marek, Kumor Jarek, Lichterowicz Tadeusz.

XXI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK S.G Damian II zdobywając 260 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Kleszcz Leszek, Kaczorowski Roman, Smorąg Andrzej.

IX - miejsce Pasternak Władysław 91 pkt. (4 x 10 , 3 x 9, 3 x 8) LOK Sokpol
IX - miejsce Radosz Piotr 91 pkt. (4 x 10 , 3 x 9, 3 x 8) LOK Kaliber Zawiercie I
XII - miejsce Dziuk Adam 91 pkt. (3 x 10) LOK Nadwarcie I
XIII - miejsce Synowiec Jarosław 91 pkt. (1 x 10) LOK Poraj II
XIV - miejsce Miroszewski Kazimierz 90 pkt. ( 4 x 10, 3 x 9 ) LOK Relaks
XV - miejsce Paterek Tomasz 90 pkt. (4 x 10, 2 x 9) LOK S.G Damian I