5-lecie Klubu Natalinki z Masłońskiego

Swój Jubileusz w ubiegły wtorek obchodził Klub Natalinki. Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo z tej okazji spotkała się z paniami, tworzącymi organizację i wręczyła gospodyniom pamiątkowe podarunki.

natalinki.jpg
Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo z paniami z Klubu Natalinki

Klub Natalinki działa od 2011 roku. Spotykają się kilka razy w miesiącu. Każda z pań robi to, co lubi najbardziej. Jedne szydełkują, inne tworzą dekoracje z masy solnej, a jeszcze inne robią na drutach. Widać we wszystkich pozytywną energię. Natalinki składają się z kilkudziesięciu osób. Przewodniczącą Klubu jest Irena Jędruszek.

- Działalność Klubu Natalinki to przede wszystkim wielkie zaangażowanie i pokaz wspaniałych umiejętności w dziedzinie rękodzieła artystycznego i ludowych tradycji kulinarnych. Każda taka inicjatywa i chęć do pracy na rzecz kultywowania tego typu tradycji jest ważnym elementem kultury. Pragnę najserdeczniej podziękować paniom z Klubu za pierwsze pięć lat niezwykle wartościowej pracy i życzyć kolejnych pięciu pełnych równie okazałych osiągnięć- mówiła Wicestarosta Anna Socha-Korendo.

Biorąc pod uwagę zapał pań z Klubu, nie można mieć wątpliwości, że kolejny okrągły jubileusz przyniesie jeszcze więcej satysfakcji.
Życzymy paniom z Klubu Natalinki wszystkiego najlepszego.

natalinki2.jpg
Natalinki z Masłońskiego