Dzień Kobiet w Polskim Związku Niewidomych

Jak co roku członkowie Polskiego Związku Niewidomych spotkali się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie, aby świętować międzynarodowy Dzień Kobiet. Powiat Myszkowski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, który obdarował Panie pięknymi tulipanami.

dzienko.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski wręcza kwiaty

Prezes Polskiego Związku Niewidomych Leszek Mróz przywitał przybyłych gości, wśród których znaleźli się Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego Andrzej Jastrzębski, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Renata Lewandowska, pracownik socjalny PCPR w Myszkowie Beata Kozioł – Olszewska oraz członkowie Związku.

dzienkobiet.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Burmistrz Myszkowa Włodziemierz Żak, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Renata Lewandowska

Z okazji Dnia Kobiet życzenia dla wszystkich obecnych Pań złożył Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Burmistrz Włodzimierz Żak, następnie wręczyli czerwone i żółte tulipany. Podsumowaniem oficjalnej części było wzniesienie toastu i odśpiewanie dla zgromadzonych tradycyjnego „Sto lat…”. Dla gości zebranych w sali bankietowej przygotowany został poczęstunek.

dzienk.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski składa życzenia dla obecnych Pań

dzienkob.jpg
dzienkobi.jpg