Starostwo po raz kolejny mistrzem

Drużyna Starostwa Powiatowego w Myszkowie zwyciężyła w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Radnych o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercia.
Turniej, silnie obsadzony zawodnikami reprezentującymi drużyny samorządowe z powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego rozegrany został przed kilkunastoma dniami.
W sumie w zmaganiach sportowych udział wzięło kilkanaście drużyn.
Uczestnicy to głównie pracownicy samorządowi urzędów gmin i starostw.

Mistrzowie ze Starostwa

W drużynie Starostwa Powiatowego w Myszkowie wystąpili:
Grzegorz Gęsiarz - kapitan drużyny
Maciej Piłka
Krzysztof Janoszka
Michał Lupa
Tomasz Gil
Marcin Gębka
Mariusz Kwiatkowski
Bogusław Solski
Michał Krzemiński
Michał Baryła
Michał Nowakowski.
Andrzej Kozłowski

W rozgrywkach grupowych drużyna naszego Starostwa Powiatowego wygrała wszystkie spotkania: z Urzędem Miasta Zawiercie 2:1, ze Starostwem Zawiercie 2:0, z Urzędem Miasta Myszków 3:0 i z Urzędem Gminy Niegowa 6:2.
Drugie miejsce w turnieju zajęło Starostwo zawierciańskie, za nim uplasował się Urząd Miast Zawiercie, Urząd Gminy Niegowa, a ostatnie miejsce w turnieju zajęła drużyna myszkowskiego Urzędu Miasta.

Puchar zdobyty przez mistrzowską drużynę Starostwa trafił na honorowe miejsce w gabinecie starosty Mariana Wróbla

Zwycięski puchar tuż po turnieju został przekazany przez przewodniczącego Powiatowej Rady Sportu Łukasza Stacherę i Rafała Kępskiego do rąk starosty Mariana Wróbla. Puchar zajął honorowe miejsce w gabinecie Starosty, obok pucharów zdobytych przez naszą drużynę w poprzednich turniejach.

Według opinii obserwatorów i kibiców turniej został oceniony jako zawody na wysokim poziomie sportowym. Spora w tym zasługa naszej drużyny, która stała się już dla innych prawdziwym sportowym postrachem.
Przygotowania do udziału naszej drużyny w Turnieju Świątecznym finansowało Starostwo Powiatowe oraz Przewodniczący Powiatowej Rady Sportu Łukasz Stachera.
LUT

P1250664_213698143.JPG