Logo: Powiat Myszkowski
Powiat Myszkowski

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Myszkowskiego

Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Myszkowskiego to jedna ze stałych imprez w sportowym kalendarzu wydarzeń o zasięgu powiatowym. Powiat Myszkowski wsparł zawody, fundując nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników.

Zawody o Puchar Starosty Wojciecha Pichety odbyły się na strzelnicy sportowej w Myszkowie. Uczestnicy posługiwali się karabinami KBKAK, strzelając z odległości 100 metrów w pozycji leżącej. Wyniki świadczą o bardzo wyrównanej rywalizacji. Warto zwrócić uwagę, że zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca oddziela zaledwie jeden punkt.

Nagrody, w imieniu Starosty, wręczył Członek Zarządu Powiatu Jarosław Kumor.

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 19 drużyn.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Nadwarcie” I zdobywając 412 pkt. W skład drużyny wchodzili: Sularz Jacek, Siurda Edmund, Gabryś Krzysztof, Miklas Artur, Cupiał Paweł

II miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Jarter Żarki ’’ I zdobywając 411 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Zbigniew, Noszczyk Ireneusz, Dyja Daiusz, Okuliński Marek, Widera Kazimierz

III miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Sokpol ‘’ zdobywając 410 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Pasternak Władysław, Garncarek Grzegorz, Zamorowski Tomasz, Wietrzyński Jacek, Makuch Piotr

IV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Siedlec Duży ‘’ zdobywając 402 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Kozak Kamil, Ociepka Mateusz, Kozak Piotr

V miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Poraj ‘’ I zdobywając 399 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz, Sawicki Piotr, Sawicki Artur, Synowiec Jarosław, Knapik Juliusz

VI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Nadwarcie ” II zdobywając 378 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wieczorek Grzegorz, Nowakowski Michał, Kołodziejczyk Przemysław, Szecówka Alfred, Burzański Dominik

VII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Marcus „ I zdobywając 365 pkt
W skład drużyny wchodzili: Bartoszek Marek, Napora Mirosław, Bednarczyk Piotr, Krzyczmonik Rober, Merta Jacek

VIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Henpiek ‘’ zdobywając 360 pkt
W skład drużyny wchodzili: Jaksander Marcin, Jaksander Paweł, Pompa Mariusz, Wiewióra Marek, Wiewióra Paweł

IX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Relaks „ zdobywając 352 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Bańka Piotr, Miroszewski Kazimierz, Homik Andrzej, Majewski Krzysztof, Janas Krzysztof

X miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG. „ Damian’’ I zdobywając 339 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Gębski Sylwester, Paterek Tomasz, Kurczyński Marcin, Kurczyński Adam

XI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „ Protector „ zdobywając 334 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kumor Mariusz, Kumor Michał, Musialik Tomasz, Miklas Rafał, Biały Arkadiusz

XII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Strzelec Wojsławice ‘’zdobywając 291 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Opiłka Mariusz, Gross Adam, Świtała Andrzej, Kawa Piotr, Błasik Paweł

XIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Poraj‘’ II zdobywając 286 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ligus Adrian, Kowalski Andrzej, Skrzypiec Zygmunt, Sawicka Małgorzata, Synowiec Marcin

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Jarter Żarki’’ II zdobywając 229 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Świderski Marcin, Wyporski Piotr, Leszek Grzegorz, Kumor Jarosław, Golibroda Grzegorz

XIV miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK SG. „Damian" II zdobywając 229 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Marian, Kaczorowski Roman, Kidawka Tomasz

XVI miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Markus" II zdobywając 200 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kubiński Jacek, Lichterowicz Tadeusz, Lichterowicz Maciej, Bartoszek Ewa, Król Artur

XVII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Pińczyce‘’ zdobywając 198 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Grzesik Bartosz, Bąk Paweł, Lubaczewski Marcin, Duda Paweł

XVIII miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Mijaczów‘’ zdobywając 174 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Czyrek Ryszard, Bulski Stanisław, Olech Mieczysław

XIX miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna LOK „Bractwo Strzeleckie‘’zdobywając 139 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Matulewicz Dariusz, Woś Leszek, Morawski Rafał, Korczak Łukasz