Rozpoczęli rok szkolny

Młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych rozpoczęła kolejny rok szkolny. Na uroczystości rozpoczęcia w wybranych szkołach byli reprezentanci Powiatu Myszkowskiego.

Starosta Dariusz Lasecki wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Jastrzębskim odwiedzili Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie. Uroczysty apel przed gmachem placówki rozpoczął Dyrektor Eugeniusz Bugaj
Starosta zwrócił się do uczniów życząc jak najlepszych wyników i osiągnięcia założonych celów.
Tuż po zakończeniu oficjalnej uroczystości, zaproszeni goście udali się do nowowybudowanej części, która zostanie przeznaczona do nauki zawodów związanych z budownictwem. Jest to odrębny budynek, przystosowany do wymagań zawodowych. Inwestycja znacznie usprawni naukę i będzie odgrywać rolę podczas egzaminów końcowych.

Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras wizytowali Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach, gdzie gości powitała Dyrektor Mariola Piątek

Uroczystość i część artystyczna przypadły do gustu zarówno gościom, jak i gospodarzom. Wszystkim młodym osobom życzymy sukcesów szkolnych.
edu1.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki z Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Jastrzębskim podczas rozpoczęcia roku szkolnego w ZS nr 1; na zdjęciu także Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie Lech Bugaj i Dyrektor szkoły Eugeniusz Bugaj

edu3.jpg
Młodzież przed szkołą