"Tydzień Przedsiębiorcy" - seminaria tematyczne

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie zaprasza wszystkich Przedsiębiorców na organizowany w dniach 23-27 listopada 2015 r. "Tydzień Przedsiębiorcy".

Przez cały tydzień w Oddziale ZUS w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45 w godzinach od 8:00 do 15:00 wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać porady z zakresu zadań realizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Miasta Częstochowy, Urzędy Skarbowe, Narodowy Fundusz Zdrowia. Pracownicy tych instytucji będą służyć pomocą jako zaproszeni eksperci. Ponad to będzie można zarejestrować swój profil na Platformie Usług Elektronicznych oraz otrzymać przygotowane specjalnie z myślą o przedsiębiorcach przydatne publikacje.

Podczas trwania „Tygodnia Przedsiębiorcy” ZUS organizuje seminaria tematyczne, poświęcone codziennie innemu zagadnieniu:
Poniedziałek, 23 listopada - „Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej - poznaj swoje prawa i obowiązki”.
Wtorek, 24 listopada - „Jakość danych a rozliczenie konta”.
Środa, 25 listopada - „Przedawnienie należności z tytułu składek od 1999 r.”.
Czwartek, 26 listopada - „Ustalenie stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe”.
Piątek, 27 listopada - „Rozliczenie i wypłata świadczeń”.

Wszystkie seminaria rozpoczynają się o godz. 10:00 w budynku Oddziału ZUS w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45 w sali 312 (III piętro). Zgłoszenia na seminaria przyjmowane są pod numerem tel. 368-92-96.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza!

HRAMONOGRAM
dyżurów ekspertów zewnętrznych
w "Tygodniu przedsiębiorcy" 23-27.11.2015 r.

Poniedziałek (23.11.2015)

Wtorek (24.11.2015)