Mistrzostwa Powiatu w Piłce Plażowej i Trio-Baskecie

Odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Plażowej i w Trio-Baskecie dla Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych. Mistrzostwa objął patronatem Powiat Myszkowski. Organizatorem zawodów był UKS Maraton i nauczyciele wychowania fizycznego z LO Myszków Iwona i Adam Starostowie oraz Grzegorz Manek.

triobasket.jpg
Uczestnicy zawodów

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE PLAŻOWEJ dla Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Wajdzik Karolina, Myrta Paulina opiekun: Grzegorz Manek 2 m. ZS ŻARKI
3 m. LO Myszków ( II zespół)

Gołdyn Norbert , Skała Karol opiekun: Grzegorz Manek
2 m. ZS Żarki
3 m. ZS ŻARKI (II zespół)

Szkoły Gimnazjalne :

Roksana Noszczyk, Viola Skrzydlak opiekun: Joanna Ratman
2 m. Gimnazjum nr 1