Podsumowanie XLVI Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego "Czarne Diamenty"
Zakończył się XLVI Międzynarodowy Turniej Bokserski "Czarne Diamenty", w którym wystąpili zawodnicy z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji. Reprezentanci z zagranicy oraz 32 klubów pięściarskich z Polski, w tym zawodnicy z LKS Myszków, rywalizowali w 13 kategoriach wagowych. Całość została zorganizowana przez Ludowy Klub Sportowy "Myszków" im. Henryka Średnickiego. Otwarcie Turnieju miało miejsce w piątek, a walki finałowe odbyły się w niedzielę. Medale i nagrody wręczał w imieniu samorządu powiatowego Członek Zarządu Powiatu Janusz Romaniuk. Impreza po raz kolejny udowodniła, że pełne rozmachu przedsięwzięcia znakomicie sprawdzają się w Myszkowie. Hala sportowa w Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego okazała się doskonały miejscem na tego typu rywalizację. Jak podkreśla Prezes LKS Irmina Flak, Turniej służy m.in. podniesieniu kwalifikacji zawodników i nabyciu umiejętności przez ...