Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski to już prawdziwa tradycja Myszkowskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących. Od wielu lat członkowie co roku spotykają się, aby uczcić to świętu. Podczas uroczystości Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec pogratulował szerokiej działalności Koła.
 

Prezes Leszek Mróz poprowadził spotkanie, wyrażając wdzięczność wszystkim przybyłym za wsparcie, z jakim Koło spotyka się na co dzień. Działalność organizacji ma wielkie znaczenie szczególnie dla starszych osób, które w ten sposób mogą realizować potrzeby związane z podtrzymywaniem relacji społecznych w szerokim rozumieniu.

Wśród zaproszonych gości na sali byli m.in. Wicestarosta Mariusz Morawiec, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego Zofia Jakubczyk, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie Aleksandra Pindych, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Agnieszka Sionek.

Na tegorocznej uroczystości nie mogli zjawić się wszyscy członkowie Koła z uwagi na ograniczenia związane z pandemią Covid-19.

Wicestarosta Mariusz Morawiec i Dyrektor PCPR Agnieszka Sionek wspólnie wręczyli upominki od Zarządu Powiatu w Myszkowie dla najstarszych seniorów. 

Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze.

15

WRZ

2020

822

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.