Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Stypendia współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Komisje stypendialne powołane przez Zarząd Powiatu w Myszkowie zakończyły weryfikację wniosków o pomoc stypendialną ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wpłynęło 810 wniosków złożonych przez studentów, z tego po sprawdzeniu 368 o zadeklarowanym dochodzie do 316 zł na członka rodziny; stypendia dla studentów wyniosą po 150 zł/mies. Trwa podpisywanie indywidualnych umów ze studentami (odbywa się to w Starostwie w pokoju 306); pieniądze na konto studentów będę przekazywane po Nowym Roku, po ich otrzymaniu z Urzędu Marszałkowskiego.
Wpłynęło też 497 wniosków od uczniów szkół ponadgimnazjalnych; z tej liczby po zweryfikowaniu złożonych dokumentów stypendia otrzyma 462 uczniów. Stypendia w wys. 200 zł miesięcznie otrzyma 307 uczniów o zadeklarowanym dochodzie 316 zł/członka rodziny; stypendia po 137 zł otrzyma 155 uczniów o zadeklarowanym dochodzie 316,01-504 zł/na członka rodziny. W odniesieniu do 35 uczniów nastąpiło przekroczenie kryterium dochodu 504 zł na członka rodziny, nie otrzymają stypendiów.
Umowy z zainteresowanymi uczniami bądź ich rodzicami (gdy nie są pełnoletni) podpisywane będą od pierwszych dni stycznia 2005 r. w szkołach. Uczniom będą refundowane wydatki na kształcenie, po przedstawieniu imiennych rachunków i faktur.

30

GRU

2004

21555

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.