Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

2004 rok w statystyce powiatowej - Komunikacja

Rok 2004 był bardzo trudny dla Wydziału Komunikacji i Transportu myszkowskiego Starostwa z powodu kilku okresów natłoku różnych spraw, mianowicie: w kwietniu nasiliła się rejestracja samochodów z kratką, bowiem był to ostatni miesiąc, w którym można było odpisywać VAT, w okresie maj-sierpień duży ruch związany z rejestracją samochodów sprowadzanych z zagranicy, we wrześniu zmiana systemu i oprogramowania komputerowej rejestracji pojazdów, a od października zgłoszenia setek myszkowian praw jazdy tracących ważność z końcem roku.

Liczby: w 2004 r. zarejestrowano 6300 pojazdów (z tego tylko 617 nowych, nabytych w salonach samochodowych), zarejestrowano 1360 pojazdów używanych sprowadzonych z zagranicy, wydano 5300 praw jazdy, wydano licencje dla 108 firm na wykonywanie krajowego transportu drogowego i wydano im 270 wypisów o tym fakcie dla potrzeb 270 posiadanych przez nie samochodów ciężarowych o dopuszczalnym ciężarze całkowitym powyżej 3,5 tony. Wydano też 89 pozwoleń dla firm wykonujących transport na potrzeby własne (a więc np. dla przedsiębiorstwa skupującego złom na transport tegoż albo dla zakładu szewskiego na przewóz własnych wyrobów).

31

STY

2005

12449

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.