Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

2004 rok w statystyce powiatowej - Stypendia

W ramach ZPORR, ale z Europejskiego Funduszu Społecznego, pozyskano dla uczniów i studentów na rok szk./akad. 2004/2005 kwotę 609 tys. zł na stypendia dla 406 studentów w wys. 150 zł/mies. oraz kwotę 892 tys. zł na stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (155 stypendiów po 137 zł oraz 307 stypendiów po 200 zł). 25 stycznia br. na konta studentów przekazano stypendia za październik i listopad (bowiem na razie tylko na ten cel uzyskano środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach).

Lista studentów, którym przyznano stypendia, jak i lista uczniów, wywieszone były w gablocie Starostwa Powiatowego w Myszkowie (w okresie od 28 XII do 25 stycznia br. studenci oraz od 4 stycznia do 25 stycznia br. uczniowie). Listy, tak studentów jak i uczniów-stypendystów są w internecie (i w szkołach ponadgimnazjalnych). Stypendia pochodzą ze środków społecznych, stąd więc upowszechnienie list z ich odbiorcami. Nie otrzymano natomiast jeszcze środków finansowych na rozpoczęcie refundowania wydatków uczniowskich.

31

STY

2005

59325

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.