Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie zatwierdził regulaminy kilku konkursów, mianowicie:

- w ramach programu Promocja integracji osób niepełnosprawnych konkurs plastyczny dla warsztatów terapii zajęciowej (pełny regulamin konkursu jest w internecie www.pfron.org.pl)

- konkurs na najlepsze przedsięwzięcia z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych "Dobre praktyki", w którym mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe; przedsięwzięcia powinny obejmować osoby z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności - wnioski przyjmowane są przez PFRON w Warszawie, al. Jana Pawła II 13 do 29 kwietnia;

- w ramach programu PEGAZ obejmującym likwidację barier transportowych i w komunikowaniu się można składać wnioski o dofinansowanie do końca kwietnia w Śląskim Oddz. PFRON w Katowicach, pl. Grunwaldzki 8/10 Program Pegaz obejmuje następujšce możliwości działania:

o obszar A zakup i montaż oprzyrządowania do samochodu dla pełnoletniej osoby w wieku aktywności zawodowej;

o obszar B zakup sprzętu komputerowego dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat oraz dla osoby pełnoletniej w wieku aktywności zawodowej;

o obszar C zakup wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat oraz dla osoby pełnoletniej w wieku aktywności zawodowej.

W myszkowskim Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie mającym siedzibę na Światowicie przy ul. Partyzantów 21 tel. 313-02-98 można uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich wymienionych wyżej oraz innych programach i konkursach oraz pobrać wniosek o dofinansowanie w ramach programu "Pegaz".

24

MAR

2005

75797

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.