Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W związku ze stwierdzonymi w drugiej dekadzie października br. przypadkami wystąpienia ptasiej grypy w krajach europejskich, powiatowy lekarz weterynarii w Myszkowie zwrócił się do burmistrzów i wójtów w naszym powiecie z prośbą o rozpropagowanie na podległym im terenie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 15 października br. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (dawniej "pomoru drobiu"), które wprowadza od zaraz zakaz organizowania na terytorium Polski targów, wystaw, pokazów i konkursów z udziałem żywych kur, kaczek, gęsi, indyków, przepiórek, perlic, strusi, a także bażantów, gołębi i kuropatw. Rozporządzenie zakazuje też handlu wymienionym wyżej ptactwem na targowiskach oraz zabrania utrzymywania ich na otwartej przestrzeni.
Podaję dane adresowe, które mogą być przydatne zainteresowanym: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Myszkowie: ul. Słowackiego 8, telefon 313 74 93 oraz 313 74 94.

19

PAŹ

2005

36773

razy

czytano

admin

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.