Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Drugie Powiatowe Spotkanie Organizacji Pozarządowych w pow. myszkowskim

Starostwo Powiatowe w Myszkowie kierując się we współpracy z organizacjami pozarządowymi zasadami: pomocy, suwerenności stron, efektywności, konkurencyjności i jawności, chcąc umożliwić organizacjom pozarządowym rzeczową dyskusję na temat wzajemnej współpracy w najbliższych latach, organizuje w dniu 11 października br. o godz. 10,00 II Powiatowe Spotkanie Organizacji Pozarządowych. Do udziału w spotkaniu zaprasza się wszystkie organizacje działające w pow. myszkowskim (jest ich 85 - mówi Barbara Kilanowska, kierowniczka referatu Spraw Obywatelskich).
W trakcie spotkania prezes Śląskiego Forum Organizacji Socjalnych p. Anna Kruczek omówi możliwości współpracy i wspierania organizacji pozarządowych przez Powiat; Ewelina Mazelan z Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Częstochowie sprecyzuje aspekty korzystania z funduszy strukturalnych przez organizacje pozarządowe, a pracownicy Starostwa Powiatowego w Myszkowie przedstawią informację o współpracy w Myszkowskiem z organizacjami pozarządowymi w 2005 r. oraz o kierunkach działalności i współdziałania w roku przyszłym w zakresie kultury i sportu oraz ochrony środowiska.

05

PAŹ

2005

72437

razy

czytano

Kotarski

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.