Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs w dziedzinie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w 2006 roku.

Dotacje można pozyskać m.in. na edukację publiczną, profilaktykę uzależnień, socjoterapię młodzieży, tworzenie systemu wsparcia dla dorosłych dzieci alkoholików, integrację środowisk samopomocowych działających w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.

O dotacje mogą starać się organizacje pozarządowe, kościoły i związki wyznaniowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne podległe organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowane, działające w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.

W ubiegłym roku w konkursie starowały 132 projekty, dotacje na łączną kwotę 250 tys. zł otrzymały 22 wnioski.

Konkurs jest realizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Potrwa on cały rok. Oferty można składać od dnia ogłoszenia konkursu do 22 września 2006 r. W przypadku wcześniejszego wyczerpania środków, termin ten może ulec skróceniu.
Więcej informacji na stronie:
www.silesia-region.pl

23

STY

2006

42586

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.