Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Z posiedzenia Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia.

Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia poświęcone było sprawozdaniom z działalności PCPR . Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Grażyna Chałupka przekazała informacje na temat podziału środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej na 2005 rok oraz zasady udzielania dofinansowania ze środków PFRON z zakresu rehabilitacji społecznej osobom niepełnosprawnym oraz instytucjom działającym na rzecz osób niepełnosprawnych.
Dyrektor PCPR złożyła także sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie za 2005 rok oraz sprawozdanie z działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Myszkowie za 2005 rok. Do PZON w 2005 roku wpłynęło 1476 wniosków o ustalenie niepełnosprawności. W porównaniu z rokiem 2004 wpłynęło o 374 wniosków więcej. W 2005r. wydano 239 orzeczeń dla osób poniżej 16 roku życia.
Najczęstszą przyczyną niepełnosprawności wśród osób dorosłych są schorzenia narządu ruchu.

22

MAR

2006

61301

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.