Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Informacja z posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

21marca odbyło się kolejne, planowane posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego na temat sposobu postępowania w przypadku wystąpienia ptasiej grypy. Burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu myszkowskiego przedstawili przygotowanie gmin na ewentualną możliwość realizacji zadania zwalczania ptasiej grypy. W spotkaniu prócz wójtów i burmistrzów uczestniczył Powiatowy Inspektor Weterynarii, Powiatowy Inspektor Sanitarny, dyrektor PZD oraz przedstawiciele straży pożarnej, miejskiej i policji powiatu myszkowskiego, którzy oceniali przygotowanie wszystkich służb. Ustalono zadania i kompetencje dla służb i gmin w realizacji zadania, a także zasady współdziałania wszystkich służb, inspekcji, gmin.
Zebrani stwierdzili, że stan ogólnych przygotowań oraz koordynacja działań i obieg informacji jest dobry. Jednocześnie inspektorzy sanitarni i weterynaryjni przypominają, że przy zachowaniu podstawowych zasad higieny zawartych w ogólnodostępnych ulotkach informacyjnych zarażenie się wirusem ptasiej grypy praktycznie nie istnieje.

22

MAR

2006

94092

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.