Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do


[i]fot. Marcin Matyja. Na zdjęciu od lewej: wicestarosta Henryk Żywiołek, dr Zbigniew Buła,dr Vic W Bogacz,starosta Ryszard Chachulski, dr John Santich, dr Albin Zdanowski[/i]

W środę 15 marca do Starostwa Powiatowego w Myszkowie przyjechali współwłaściciele Śląsko-Krakowskiej Kompanii Górnictwa Metali a zarazem przedstawiciele firmy Marathon, która zajmować się będzie wydobywaniem rud wolframu i molibdenu w powiecie myszkowskim. W spotkaniu ze Starostą Myszkowskim uczestniczyli dr John Santich i dr Vic W. Bogacz z Australii oraz dyrektor Albin Zdanowski i dr Zbigniew Buła z oddziału Górnośląskiego Instytutu Geologii w Sosnowcu.
Inwestorzy złożyli wizytę w Myszkowie przy okazji krótkiego pobytu w Polsce, by poinformować, że w tym roku rozpoczną badania poszukiwawcze złóż. W końcu marca spodziewają się otrzymać z ministerstwa wymaganą koncesję na przeprowadzenie odwiertów. Zapowiedzieli także kolejną wizytę na koniec kwietnia lub początek maja, by już bardziej szczegółowo przedstawić plany i działania firmy Marathon.

15

MAR

2006

81036

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.