Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

We wtorkowe południe 12 września, w Starostwie Powiatowym w Myszkowie, podpisana została umowa na wynajem pomieszczeń na VI p. budynku Starostwa pod siedzibę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


fot. Andrzej Kozłowski
Podpisanie Umowy najmu. Starosta Ryszard Chachulski i Dyr. Jacek Mokros

Umowę podpisali ze strony Powiatu Starosta Ryszard Chachulski, Wicestarosta Żywiołek oraz Skarbnik Powiatu Dorota Sędzielewska, a ze strony Agencji Dyrektor Oddziału Regionalnego w Częstochowie - Jacek Mokros, Kierownik ARMiR-u w Myszkowie Marek Sroka oraz księgowa ARMiR Janina Motyl.
W uroczystości podpisania wziął udział m.in.: Adam Bartosik - Dyrektor Pionu Organizacyjno - Prawnego Agencji w Warszawie.
Powiat Myszkowski zawarł z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie umowę najmu nieruchomości lokalowych w budynku administracyjnym Starostwa Powiatowego przy ul. Pułaskiego 6 w 2002 roku. ARMiR wynajmował pomieszczenia na VI piętrze budynku Starostwa oraz pomieszczenia magazynowe w przyziemiu budynku.
"Gdyby nie wspólne działania Zarządu Powiatu i ARMiR-u nie doszło by do podpisania tej Umowy. Trudno byłoby sobie nawet wyobrazić sytuację braku biura Agencji w Myszkowie"- powiedział Starosta.
Dyrektor Bartosik poruszył temat dużego ułatwienia dla rolników z terenu Powiatu. Funkcjonowanie tego biura zdecydowanie ułatwiało rolnikom załatwianie formalności, co najczęściej wiązało się dodatkowo z jednoczesnym korzystaniem przez rolników z zasobów geodezyjnych, łatwo dostępnych w Starostwie Powiatowym.
Przypomnijmy, że uprzednio w dwóch głosowaniach radni nie wyrażali zgody na podpisanie przez Zarząd Powiatu tej umowy. Przez pewien czas istniała nawet groźba, że Agencja musiałaby się wyprowadzić z Myszkowa.
Nowa Umowa zawarta została na okres 10- letni.

12

WRZ

2006

68001

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.