Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rozpoczęcie robót i wprowadzenie czasowej zmiany w organizacji ruchu na ul. SłowackiegoPrace związane z wykonaniem kanalizacji sanitarnej i deszczowej rozpoczynają się jednocześnie na dwóch odcinkach ul. Słowackiego:
I odcinek - budowa kanału deszczowego od ul. Murarskiej do DW 789 tj. ul. Koziegłowskiej wystąpią utrudnienia i ruch odbywał się będzie wahadłowo przy częściowym zamknięciu jednego pasa jezdni (zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem).
II odcinek - budowa kanału deszczowego i kanału sanitarnego obejmująca odcinek od Placu Dworcowego tj. ul. Kościuszki do ul. Jana Pawła II - zmiana organizacji ruchu będzie polegała na:
1. Od Placu Dworcowego do ul. Spółdzielczej będą występować utrudnienia - ruch będzie odbywał się wahadłowo przy częściowym zamknięciu jednego pasa jezdni;
2.Na odcinku od ul. Spółdzielczej do ul. Jana Pawła II - roboty dotyczące budowy kanału deszczowego i sanitarnego będą wykonane przy całkowitym zamknięciu jezdni, na okres zamknięcia odcinka drogi, zostaną wprowadzone objazdy.

Fot. Andrzej Kozłowski

Objazdy odbywać się będą ul. Spółdzielczą, ul. Strażacką, ul. Jana Pawła II za wyjątkiem wprowadzenia ruchu lokalnego.

Zgodnie z zatwierdzoną zmianą organizacji ruchu odcinek ten zamknięty został dla ruchu drogowego bez możliwości przelotu, lecz ruch lokalny może się odbywać z możliwością dojazdu do posesji prywatnych jak również zakładów i instytucji prowadzących działalność gospodarczą.
Roboty prowadzone będą cyklicznie(etapami) ok. 30 - 40 m dziennie w miarę sprzyjających warunków atmosferycznych z możliwością udostępnienia frontu robót związanych z robotami drogowymi tj. odtworzenia pełnej rekonstrukcji podbudowy i ułożenia nowej nawierzchni jezdni.
Planowane roboty związane z utrudnieniami w ruchu na ul. Słowackiego mogą potrwać do 30 października 2007 roku, do czasu całkowitego zakończenia robót.
"Wszystkim nam zależy na poprawie warunków jazdy, na coraz lepszych drogach powiatowych. Warunki te uległy poprawie na wielu kilometrach zmodernizowanych dróg powiatowych, a wkrótce także na ulicy Słowackiego. Zanim to jednak nastąpi, wszystkich mieszkańców i korzystających z tej drogi, przepraszam za wszelkie niedogodności i utrudnienia w ruchu, prosząc jednocześnie o szczególną ostrożność i przestrzeganie wprowadzonych zmian w organizacji ruchu" - apeluje Starosta Ryszard Chachulski.

17

PAŹ

2006

12967

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.