Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Na II sesji Rady w 6 grudnia br. Jan Kieras został wybrany Wicestarostą.
Przybliżamy mieszkańcom postać nowego Wicerstarosty.


fot. Andrzej Kozłowski
Wicestarosta Jan Kieras

Ma 59 lat, jest rodowitym mieszkańcem Myszkowa.
Posiada wyższe wykształcenie magisterskie- ukończył Wydział Rolniczy Akademii Rolniczej w Krakowie oraz studium podyplomowe z zakresu ekonomiki i zarządzania w Szkole Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie.
Pracował na stanowisku specjalisty do spraw rolnych w Wojewódzkim Ośrodku Postępu Rolniczego w Częstochowie na terenie rejonu myszkowskiego, gdzie awansował na stanowisko kierownika rejonu.
Następnie został wybrany na stanowisko urzędującego wiceprezesa Wojewódzkiego Komitetu ZSL w Częstochowie, gdzie pracował przez okres jednej kadencji ( 4 lata).
Po powrocie do pracy w Wojewódzkim Ośrodku Postępu Rolniczego objął stanowisko zastępcy Dyrektora ds. administracyjnych.
Po restrukturyzacji ośrodka zajął się własną działalnością gospodarczą, którą prowadził do 2005 roku.
Był radnym Miejskiej Rady Narodowej w Myszkowie, natomiast w trakcie ostatniej kadencji Rady miasta Myszkowa pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Miasta i Przewodniczącego Komisji Rozwoju, Rolnictwa i Ekologii, Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Posiada wiele odznaczeń wojewódzkich; w tym Zasłużony w Rozwoju Województwa Częstochowskiego, odznaczenia państwowe, (Brązowy i Srebrny Krzyż Zasługi), resortowe oraz organizacji młodzieżowych, m.in. Złotą Odznakę ZMW.

08

GRU

2006

26035

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.