Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Flaga Powiatu na słowackich wierchach

W dniach 13 - 14 stycznia br. odbył się XIV już "Biwak Zimowy".


Veľký Choč

Na Orawę wybrało się 44 miłośników gór z różnych regionów Polski, w tym troje z powiatu myszkowskiego (członek Stowarzyszenia "SPELEOTREK" - Grzegorz Skorek oraz dwoje sympatyków Stowarzyszenia - Elżbieta i Wiesław Noszczykowie).


Myszkowscy uczestnicy biwaku

Wyjście z Jasenovej na spowity mgłą Wielki Chocz (1611 m n.p.m.), odbyło się przy bezśnieżnej, wiosennej niemal pogodzie.


Dzięki SPELEOTREKOWI flaga Powiatu Myszkowskiego zawędrowała na Veľký Choč

Wejście na szczyt zajęło uczestnikom ponad 3 godziny. Warunki wyprawy były bardzo nietypowe. Dla przypomnienia w roku ubiegłym temperatura sięgała minus 18 stopni Celsjusza, a szlak nie był oblodzony jak teraz, ale pokryty metrową warstwą śniegu.


"Rodzinne zdjęcie" uczestników zimowego biwaku

Stowarzyszenie "SPELEOTREK" działające na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej zrzesza pasjonatów podziemnych zjawisk krasowych, m.in. z Myszkowa, Rudy Śląskiej i Częstochowy.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej znanego myszkowskiego grotołaza Jerzego Modzelewskiego www.modelek13.webpark.pl, na której zapoznać się można szerzej z działalnością myszkowskiego oddziału klubu speleo oraz obejrzeć bogaty materiał fotograficzny dotyczący tego ekstremalnego sportu dla wytrwałych.

22

STY

2007

52676

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.