Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rada Powiatu na sesji w dniu 27 grudnia 2006r. ustaliła plan sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych, w tym specjalnych, mających siedzibę na terenie Powiatu Myszkowskiego.
Poprzednio obowiązujący podział przyjęty uchwałą Rady w 2001 roku obejmował tylko szkoły ponadgimnazjalne tworzone z dniem 1 września 2002 roku na terenie Powiatu Myszkowskiego.
W następnych latach wraz z wprowadzaniem w życie reform ustroju szkolnego, szkoły ponadpodstawowe dla dorosłych i szkoły policealne zostały przekształcone oraz zostały zlikwidowane szkoły ponadpodstawowe, które nie zostały przekształcone w szkoły ponadgimnazjalne i funkcjonowały do zakończenia cyklu kształcenia.
Pilną potrzebą stało się zatwierdzenie przez Radę aktualnego planu sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych, w tym specjalnych działających na terenie naszego Powiatu.
Poniżej prezentujemy nową sieć szkół.
SIEĆ SZKÓŁ

04

STY

2007

82925

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.