Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowelizacja ustawy o opłacie skarbowej

Z dniem 01 stycznia 2007 roku weszła w życie nowa ustawa o opłacie skarbowej. Ustawa ta wprowadza bardzo istotne zmiany, w szczególności dotyczące trybu i sposobu dokonywania zapłaty opłaty skarbowej, eliminując znaczki opłaty skarbowej na rzecz wpłat gotówkowych w kasie organu podatkowego lub w formie bezgotówkowej na rachunek tego organu. Likwiduje też opłatę skarbową od podań i załączników do podań, ustalając nowe zasady powstawania obowiązku zapłaty opłaty skarbowej. Wprowadza wreszcie w załączniku nowy wykaz przedmiotów opłaty skarbowej, stawki tej opłaty oraz zwolnienia z jej zapłaty.

Starostwo Powiatowe w Myszkowie informuje, że w związku z wejściem w życie tej ustawy, wprowadzającej zasadnicze zmiany w sposobie wnoszenia opłat, Starosta Myszkowski wystąpił do Burmistrza Myszkowa o rozważenie możliwości wyznaczenia jako inkasenta Banku Spółdzielczego w Myszkowie - punkt kasowy przy ul. Pułaskiego (parter budynku Starostwa , pok. Nr 8), celem ułatwienia mieszkańcom Powiatu dokonywanie tychże wpłat w budynku Starostwa.
Zgodnie z ustawą o opłacie skarbowej, opłatę tą należy wnosić wraz ze zgłoszeniem lub złożeniem wniosku o dokonanie czynności urzędowej, złożeniem wniosku o wydanie zaświadczenia, zezwolenia (pozwolenia, koncesji).

03

STY

2007

35109

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.