Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej Nr 6 w Myszkowie Nowej Wsi

W sobotnie popołudnie na placu szkolnym Szkoły Podstawowej Nr 6 w Myszkowie odbył się festyn rodzinny organizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej Nr 6 w Myszkowie Nowej Wsi.


Fot. Andrzej Kozłowski
Goście Festynu rodzinnego

Zabawa rozpoczęła się od turnieju piłki siatkowej i nożnej. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, w postaci strzelnicy, zjeżdżalni i dmuchanych zabawek. Dzieci mogły zagrać w rzutki, pojeździć samochodzikami i wziąć udział w loterii fantowej, a także pojeździć na kucykach. Było oczywiście i coś dla ciała: smaczne pieczonki, żurek z kiełbasą, hamburgery, wata cukrowa a także sernik ... księdza proboszcza, a także cos dla ducha. Przed publicznością zaprezentowały się nagrodzone gromkimi brawa Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "NOWOWSIANKI", Emilka Frączek i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, w różnym repertuarze piosenek oraz w tańcu breakdance.
Wśród widowni można było zauważyć, m.in.: Proboszcza tutejszej Parafii Trójcy Przenajświętszej ks. Jacka Kołodziejczyka, Wicestarostę Jana Kierasa, Burmistrza Janusza Romaniuka i Zastępcę Burmistrza Rafała Gila, radnych miejskich: Halinę Skorek - Kawkę, Andrzeja Błaszaka, Wiesława Niedzielskiego.
Duże brawa za organizację festynu dla Pan Dyrektor Szkoły mgr Alicji Walugi oraz grona pedagogicznego i osób współorganizujących sobotni festyn.
Była to miła forma spędzenia w rodzinnym gronie wolnego sobotniego popołudnia.

15

MAJ

2007

98248

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.