Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzieci z rodzin rolniczych już wypoczywają

W minioną niedzielę o świcie spod budynku Starostwa Powiatowego, na kolonie organizowane przez radną powiatową Annę Sochę, we współpracy ze Stowarzyszeniem Liderów Wiejskich z Kłobucka, wyruszyła pierwsza grupa dzieci. Dzieci pochodzące z rodzin rolniczych, spędzą dwutygodniowe wakacje w Sanoku.
Na zbliżający się wyjazd kolonijny grupa otrzymała dodatkowe zaopatrzenie żywnościowe pochodzące z Banku Żywności w Częstochowie. W sumie radna Anna Socha pozyskała w ostatnim czasie ponad 1,5 tony żywności dla potrzebujących.


Fot. Andrzej Kozłowski
Dzięki osobistym staraniom i zaangażowaniu radnej Anny Sochy przy wsparciu Wicestarosty Jana Kierasa, dzieci z naszego powiatu mają szansę spełnić swoje małe, wakacyjne marzenia

Dzieciom życzymy miłych i niezapomnianych wakacyjnych wspomnień, które mają szansę zrealizować się dzięki sercom wielu ludzi dobrej woli.

23

LIP

2007

52774

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.