Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Od 27 sierpnia nowym dyrektorem Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Myszkowie będzie Pan Leon Okraska.


Fot. Andrzej Kozłowski
Leon Okraska nowy dyrektor ZEAS w Myszkowie


W lipcu ogłoszony został konkurs naboru na przedmiotowe stanowisko. Na konkurs zgłosiły się 3 osoby spełniające wymogi formalne: Pan Leon Okraska, b. dyrektor MOSiR w Myszkowie oraz osoba z terenu gminy Mierzęcice.
Komisja rekrutacyjna, po dokonaniu wyboru, zarekomendowała kandydaturę Leona Okraski Zarządowi Powiatu w Myszkowie w celu powołania na stanowisko Dyrektora Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Myszkowie.
Decyzję ostateczną o powołaniu Leona Okraski na stanowisko Dyrektora ZEAS podjął jednogłośnie Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 9 sierpnia br.
W czerwcu br. na wniosek dotychczasowego Dyrektora ZEAS Władysława Przybyłka przechodzącego na emeryturę, Zarząd Powiatu podjął decyzję o jego odwołaniu z zajmowanego stanowiska.

15

SIE

2007

23855

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.