Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starostwo pomoże myszkowskiej policji

Starostwo Powiatowe zdecydowało w ramach współpracy z policją wspomóc finansowo działania zmierzające do poprawy stanu technicznego budynku Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie.
Wkrótce ruszy tu remont korytarza na I piętrze budynku, na który to cel Rada Powiatu podczas poprzedniej sesji, postanowiła przeznaczyć 6000 tys. zł.
Ustawa o policji daje samorządom lokalnym możliwość uczestnictwa w pokrywaniu części kosztów funkcjonowania Policji, w tym wydatkach inwestycyjnych, utrzymania i funkcjonowania jednostek organizacyjnych policji oraz zakup niezbędnych dla policji towarów i usług.
Korytarz wymaga ewidentnie remontu. Stan płytek PCV w głównym ciągu komunikacyjnym I piętra jest bardzo zły. Płytki zostały zamontowane w 1969 roku. Są popękane i szpecą swym wyglądem.
"Polska policja jest jedną z najlepszych wśród 25 państw Unii Europejskiej, a myszkowska jedną z najlepszych w województwie śląskim. Dlatego cieszę się, że wreszcie nasi policjanci będą mogli pracować w godniejszych warunkach, choć potrzeb jest stanowczo więcej" - mówi starosta Marian Wróbel.
Dzięki staraniom Starostwa niewątpliwie poprawie ulegnie estetyka wnętrza w tej części budynku komendy policji, a policjantom zapewnione zostaną bardziej komfortowe warunki służby.

28

PAŹ

2007

12323

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.