Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szpital Powiatowy w Myszkowie - naszym dobrem wspólnym

W minioną środę 7 listopada w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie władz powiatu i dyrekcji Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie z przedstawicielami rad gmin powiatu myszkowskiego w sprawie koncepcji rozbudowy Szpitala Powiatowego w Myszkowie. Spotkanie połączone było z prezentacją multimedialną koncepcji modernizacji tego obiektu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Efektowny i przystępny w odbiorze pokaz multimedialny dot. planów modernizacyjnych Szpitala zaprezentował Dyrektor SP ZOZ w Myszkowie Mariusz Kleszczewski

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras, przewodniczący Rady Janusz Jakubiec, radni powiatowi Zofia i Andrzej Jastrzębscy, Piotr Bańka, Ryszard Woszczyk.

Spotkanie rozpoczął i poprowadził Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie, a jednocześnie przewodniczący Rady Społecznej SP ZOZ Janusz Jakubiec. Skierowane było głownie do przedstawicieli rad gmin powiatu.

10

LIS

2007

21940

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.