Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dyrektor SP ZOZ w Myszkowie Mariusz Kleszczewski - nowym radnym Sejmiku Śląskiego

Podczas minionej Sesji Rady Powiatu miłym przerywnikiem było złożenie gratulacji, obejmującemu mandat radnego wojewódzkiego, Mariuszowi Kleszczewskiemu - dyrektorowi SP ZOZ w Myszkowie.
Dzień wcześniej radny Kleszczewski złożył ślubowanie, podczas sesji Sejmiku.


Fot. Andrzej Kozłowski
Starosta Marian Wróbel i Przewodniczący Rady Janusz Jakubiec wręczają list gratulacyjny obejmującemu mandat radnego wojewódzkiego Mariuszowi Kleszczewskiemu

List gratulacyjny Starosty Myszkowskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu odczytał przewodniczący Janusz Jakubiec.
W wyborach do Sejmu i Senatu RP z dnia 21 października br. sześciu radnych Sejmiku Województwa Śląskiego uzyskało mandat posła lub senatora. Zgodnie z ordynacją wyborczą uzupełniono skład Sejmiku przez kandydatów z tych samych list wyborczych, którzy uzyskali kolejno największą liczbę głosów i nie utracili prawa wybieralności. Mandat radnego Sejmiku Województwa Śląskiego objął po Grzegorzu Sztolcmanie - Mariusz Kleszczewski.
Na jego ręce złożono list gratulacyjny, w którym czytamy m.in.: "Składam Panu serdeczne gratulacje w związku z objęciem mandatu Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego. Wierzę, że Pańskie umiejętności, doświadczenie w administracji samorządowej i kompetencje będą dobrze służyć Regionowi i Naszemu Powiatowi, dając Panu wiele satysfakcji i radości. Jestem przeświadczony, iż będzie Pan godnym reprezentantem Ziemi Myszkowskiej w Sejmiku Śląskim. Jeszcze raz gratulując, życzę pomyślnej pracy oraz szczęścia w życiu osobistym."

08

GRU

2007

7630

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.