Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W powiecie myszkowskim - XVI Finał WOŚP już tuż, tużWe wszystkich gminach powiatu myszkowskiego trwają ostatnie, gorączkowe przygotowania do XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 13 stycznia w całej Polsce.
W tym roku w Orkiestrze zagrają także radni Rady Powiatu w Myszkowie.
Sztaby orkiestrowe odliczają dni do kolejnej niedzieli. Wtedy już od wczesnych godzin porannych na ulicach wszystkich miejscowości naszego powiatu pojawią się wolontariusze z identyfikatorami i puszkami do których będą zbierać datki.
W powiecie myszkowskim działa sztab WOŚP. Koordynatorem powiatowym całej akcji jest Rafał Kępski. Główna część artystyczna odbędzie się w myszkowskim MDK.
Orkiestra zagra także we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu.
W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.
W trakcie finału w Myszkowie gwiazdą będzie zespół IRA. Ponadto przed tutejszą publicznością zaprezentują się m.in.: Sunflower, Szereg Słów, Oparte na faktach, 3ZD, Nofls, Trauma i Kabaret DNO.
W Koziegłowach, gdzie koordynatorem gminnym jest Agata Morawiec, wystąpią m.in.: Kabaret DNO i Zespół Taneczny SZOK. A ponadto w programie m.in.: pokazy walki Jujitsu i Capoeiry, licytacja i muzyka końca lata - koncert dla młodzieży i młodych duchem, oraz młodzieżowy zespół "O co chodzi". Orkiestra zagra w Hali sportowej Gimnazjum przy Zespole Szkół w Koziegłowach.
Koordynatorzy sztabu w Niegowie Oliwia Boroń, Mariusz Bacior i Maciej Piłka przygotowali m.in.: pokaz Grupy Akrobatyczno-Tanecznej Fundacji "Elementarz" z Katowic, przegląd kabaretów szkolnych w wykonaniu uczniów Gimnazjum z Niegowy i Sokolnik, występ Zespołu Tanecznego z Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie "POKUSA", pokaz najlepszych tricków w wykonaniu Łukasza Psonki i Tomasza Lebiockiego, Czołówka Polski we Freestyle (żonglerka piłką) oraz pokaz ratownictwa medycznego zespołu Ochotniczej Straży Pożarnej z Niegowy. Przed publicznością wystapią także Zespół NOFLS i TRAUMA. Przewidziane jest także tradycyjne "światełko do nieba", a ponadto dyskoteka.

08

STY

2008

66791

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.