Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

List gratulacyjny starosty dla MBS w Myszkowie

Podczas obrad sesji Rady Powiatu starosta myszkowski Marian Wróbel i przewodniczący Rady Powiatu Janusz Jakubiec wręczyli prezes Miedzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie Leokadii Mizerskiej list gratulacyjny w związku z otrzymanym Godłem Promocyjnym "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców".


Fot. Andrzej Kozłowski
Prezes Mizerska odbiera list gratulacyjny z rąk Starosty Mariana Wróbla, Przewodniczącego Rady Janusza Jakubca oraz Wicestarosty Jana Kierasa

Konkurs, w którym uhonorowany został Bank organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Polsko-Amerykańską Fundację Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw. Już po raz dziewiąty Kapituła Konkursu wyróżniła instytucje finansowe, które przyczyniają się do rozwoju sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Kilkumiesięczny audyt wśród banków spółdzielczych w całym kraju zakończył się 18 stycznia 2008 r. uroczystym wręczeniem nagród podczas Gali w Warszawie.

05

LUT

2008

70243

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.