Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podziękowania dla radnych którzy zagrali tegorocznej "Orkiestrze"Podczas sesji Rady Powiatu w dniu 31 stycznia br. wręczone zostały listy z podziękowaniami dla radnych, którzy grali w tegorocznej WOŚP.
Każdy z radnych uczestniczących w myszkowskim finale tej największej akcji charytatywnej świata, otrzymał list z podziękowaniami od Koordynatora Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Myszkowie Rafała Kępskiego.
W liście, który odczytała i wręczyła radnym wiceprzewodnicząca Rady Dorota Kaim - Hagar czytamy: "W imieniu Komitetu Organizacyjnego 16-go Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Myszkowie chciałbym Panu serdecznie podziękować za zaangażowanie w to przedsięwzięcie i udzielone nam wsparcie. Duże społeczny odzew, wsparcie wielu przedsiębiorców i instytucji spowodowało, że tegoroczny Finał uchodzi za najlepszą i najciekawszą z dotychczas organizowanych imprez w ramach WOŚP w powiecie myszkowskim, a występy gwiazd wieczoru, jakimi były: kabaret "Dno" oraz zespół "Ira" zgromadziły w Miejskim Domu Kultury wielu mieszańców i sprawiły, że myszkowski Finał był konkurencyjny dla imprez organizowanych w dużo większych miastach, np. w Częstochowie, a nawet w Zawierciu, gdzie odbywał się Finał wojewódzki. Dzięki prawie 200 wolontariuszom kwestującym na terenie powiatu myszkowskiego oraz licytacjom przeprowadzonym podczas koncertu, udało się uzbierać rekordową kwotę ponad 33.000 zł, która przeznaczona zostanie na leczenie dzieci z chorobami laryngologicznymi. Przedsięwzięcie to nie mogłoby się udać, gdyby nie Pani/Pana bezpośrednie zaangażowanie i pomoc, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję" - napisał Koordynator Rafał Kępski.
Podziękowania skierowano na ręce: Starosty Myszkowskiego Mariana Wróbla i Wicestarosty Jana Kierasa, Przewodniczącego Rady Powiatu Janusza Jakubca. Podziękowania otrzymali radni powiatowi, w tym. m.in.: Andrzej i Zofia Jastrzębscy, Dorota Kaim - Hagar, Małgorzata Jędrycha - Gorczyca, Ryszard Chachulski, Grażyna Kolasa, Dariusz Lasecki, Ryszard Woszczyk, Krzysztof Gajdziak i Łukasz Stachera.

05

LUT

2008

41727

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.