Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagroda Starosty dla najlepszego chóru

W sobotę 15 marca br. w Koziegłówkach odbył się koncert galowy IV Regionalnego Przeglądu Pieśni Pasyjnej Koziegłówki-Lgota Górna 2008. Najlepszy Chór "Dwie korony" z Częstochowy nagrodzony został przez Starostę Myszkowskiego Mariana Wróbla. Nagrodę ufundował także członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski.


Maria Kloś z Chóru "Dwie korony" odbiera nagrodę z rąk Starosty Mariana Wróbla

Przesłuchania konkursowe odbywały się w Zespole Szkół w Lgocie Górnej, w których wzięło udział ponad 50 uczestników, a następnie w Sanktuarium św. Antoniego w Koziegłówkach, gdzie miały miejsce przesłuchania chórów młodzieżowych i dorosłych.
Koncert Galowy odbył się w sobotę w Sanktuarium.

W koncercie galowym udział wzięli: starosta myszkowski Marian Wróbel, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski, poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie Leokadia Mizerska.

Uczestnicy Przeglądu, zjechali z różnych zakątków Województwa Śląskiego, zaprezentowali pieśni rozbrzmiewające smutnymi, ale zarazem pełnymi nadziei i miłości utworami o tematyce Męki Pańskiej.

Pomysłodawcą oraz organizatorem Przeglądu jest Mariusz Torbus organista z Sanktuarium Św. Antoniego w Koziegłówkach i nauczyciel muzyki w Zespole Szkół w Lgocie Górnej.

19

MAR

2008

59952

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.