Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rozstrzygnięto przetarg na projekt rozbudowy Szpitala

Starostwo Powiatowe w lutym tego roku przeznaczyło 500 tys. zł na wykonanie projektu budowalno - wykonawczego na rozbudowę i modernizację Szpitala Powiatowego. W rozstrzygniętym przetargu wyłoniono wykonawcę projektu rozbudowy obiektu. Wybrana została oferta Konsorcjum pracowni: Architekt Studio ILP Business Consulting arch. Beaty Kałki z Myszkowa i częstochowskiej Pracowni Architektonicznej. Projekt ma powstać do listopada tego roku. Całość projektu kosztować będzie ok. 395 tys. Za zrobienie projektu zapłaci Starostwo. W ten sposób powstała oszczędność środków blisko 105 tys. zł.
"Kwotę tę, oraz 300.000 zł zaplanowane wcześniej w budżecie, chcemy przeznaczyć na remont Przychodni w Koziegłowach." - mówi starosta myszkowski Marian Wróbel. - "Remont przychodni jest niezbędny w związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi wymagań, jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej, w tym przychodni" - tłumaczy starosta Wróbel.

20

SIE

2008

40209

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.