Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starostwo jako pierwsze w Myszkowie wybudowało obiekt sportowy dostępny za darmo dla niemal wszystkich chętnych. Powiatowy kompleks sportowy "Moje Boisko - Orlik 2012" został uroczyście otwarty w miniony piątek.


Fot. Grzegorz Gęsiarz
Uroczyste przecięcie wstęgi

Od piątku dzieci i młodzież oraz wszyscy zainteresowani będą mogli nieodpłatnie grać w wiele dyscyplin sportowych na powiatowym kompleksie sportowym, "Moje Boisko - Orlik 2012", który powstał w Zespole Szkół przy Kwiatkowskiego. Można będzie tu grać także po zmroku, gdyż boiska posiadają sztuczne oświetlenie. Jego uroczyste otwarcie odbyło się w miniony piątek. Na uroczystości otwarcia "Orlika" zjechali m.in. minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska, wiceminister Sportu i Turystyki Tomasz Półgrabski, Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk, wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, wójtowie i burmistrzowie z gmin powiatu myszkowskiego, przedstawiciele duchowieństwa, służb mundurowych, administracji samorządowej województwa, powiatu i gmin. Najliczniejszą grupę uczestników stanowiła młodzież, która już nie mogła się doczekać na możliwość gry na nowym boisku.

19

LIS

2008

10253

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.