Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Porozmawiaj z pedagogiem w Punkcie Konsultacyjnym

Na terenie powiatu myszkowskiego został uruchomiony program poprawy stanu bezpieczeństwa w szkołach i placówkach "Bezpieczna i przyjazna szkoła". Z bezpłatnych specjalistycznych porad w wyznaczonych punktach skorzystać będą mogły dzieci, które nie uczęszczają do przedszkoli i z tego powodu potrzebują wstępnej diagnozy dojrzałości przedszkolnej i gotowości szkolnej oraz rodzice i dzieci w trudnych sytuacjach wychowawczych i dydaktycznych. Na ten cel Starostwo pozyskało blisko 13 tys. zł.

Pozyskane środki Starosta przeznaczył na funkcjonowanie punktów konsultacyjnych na terenie powiatu myszkowskiego.

W bieżącym roku jako zadania priorytetowe dla punktów konsultacyjnych uznano działania ukierunkowane na: rozwijanie poradnictwa, upowszechnianie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej wspomagających rozwój małego dziecka, w tym dzieci mających podjąć obowiązek szkolny. W szczególności na pomoc specjalistów mogą liczyć dzieci, które nie uczęszczają do przedszkoli i z tego powodu potrzebują wstępnej diagnozy dojrzałości przedszkolnej i gotowości szkolnej oraz związanych z tym zaleceń do pracy korekcyjno-wyrównawczej.

08

LIS

2008

14037

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.