Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dobiegły końca prace prowadzone przez Starostwo związane z przebudową zjazdu z DW 793 ul. Pułaskiego w Myszkowie i budową drogi dojazdowej do obsługi separatorów kanalizacji deszczowej.


Fot. Andrzej Kozłowski
Droga do separatorów(po lewej)

Prace prowadzone w pobliżu budynku Starostwa Powiatowego i Fabryki Papieru obejmowały przebudowę zjazdu z DW 793 ul. Pułaskiego w Myszkowie i budowę drogi dojazdowej do obsługi separatorów kanalizacji deszczowej. W sumie roboty prowadzone były na długości 120 mb. Prace polegały na robotach przygotowawczych obejmujących: roboty pomiarowe, wycinkę drzew, robotach ziemnych: wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową podbudowy, ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego, wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, a także na robotach wykończeniowych w postaci humusowania, obsianie trawą skarp i ułożenia krawężników. Wartość inwestycji wyniosła ponad 111.000 zł. Starostwo pozyskało pieniądze na zbudowanie drogi dojazdowej ze środków pozabudżetowych, pochodzących z rezerwy budżetu Państwa.

23

GRU

2008

13826

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.