Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Liga Tenisa Stołowego pod patronatem Starosty

Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Myszkowie pod patronatem Starosty Myszkowskiego Mariana Wróbla, zgromadziła dużą liczbę uczestników. W minioną niedzielę rozegrano kolejną kolejkę spotkań, które pokazały, że rozgrywki stoją na bardzo wysokim poziomie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy zawodów

Do ligi zgłosiło się 14 ekip. Obecnie prowadzi drużyna Pogotowia Ratunkowego, ale to zespół, który rozegrał rekordową liczbę siedmiu spotkań. Obok niego do faworytów należy zaliczyć z pewnością ekipy: Fabryki Papieru i Abisu Myszków. Sporo do powiedzenia powinny mieć też drużyny Amatorów Myszków, UKS Lider Gimnazjum Żarki i UKS MOSiR Myszków. „Najważniejsze, że znów mamy możliwość spotkania się przy stołach – mówi dyrektor MOSiR w Myszkowie Piotr Wysocki. - W kilku drużynach występują zawodnicy, którzy imponują ogromną wolą walki i sporymi umiejętnościami. Dziękuję Panu Staroście Marianowi Wróblowi za objęcie patronatem i ufundowanie nagród w Lidze Tenisa. Dzięki współpracy UKS przy MOSiRze i Starostwa Powiatowego ta dyscyplina sportu ma lepsze możliwości rozwijania się w naszym mieście i powiecie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Liga obfituje w emocjonujące mecze

Jak zgodnie zapowiadają organizatorzy Ligi, wkrótce zorganizują w Myszkowie spotkanie młodzieży z jednym z naszych zawodników z kadry, aby zachęcić młodzież do uprawiania tej dyscypliny sportu. Bo jak widać dobry klimat do jej uprawiania został stworzony.

Zapraszamy do kibicowania tenisistom stołowym już w najbliższą niedzielę 1 lutego do sali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie od godz. 9.00.

27

STY

2009

32898

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.