Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień kobiet w Polskim Związku Niewidomych

Tradycyjnie jak co roku, członkinie Polskiego Związku Niewidomych, świętowały swój dzień, Dzień Kobiet PZN. Były kwiaty, poczęstunek i życzenia od władz parlamentarnych i samorządowych.

Fot. Andrzej Kozłowski
Paniom z PZN życzenia złożył starosta myszkowski Marian Wróbel

Pełna sala roześmianych pań z Polskiego Związku Niewidomych, któremu w powiecie myszkowskim przewodniczy Helena Niemczyk, życzenia, kwiaty, chwile wzruszenia, takie sceny mogliśmy obserwować w czwartek 12 marca br. w myszkowskim MDK. Z tej okazji przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych złożyli pniom życzenia. W długiej kolejce winszujących ustawili się m.in.: poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, starosta myszkowski Marian Wróbel, zastępca burmistrza Myszkowa Rafał Gil, radny Rady Miasta Andrzej Giewon. Panie mogły tego dnia obejrzeć krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci ze studia piosenki Tomasza Motylewskiego z Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie.

17

MAR

2009

51778

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.