Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Już po raz kolejny podopieczni oraz pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wojsławicach spotkali się przy tradycyjnym wspólnym stole na śniadaniu wielkanocnym. Spotkanie odbyło się 10 kwietnia 2009 roku w siedzibie WTZ. Uczestniczyli w nim starosta i burmistrz.


Fot. Andrzej Kozłowski
Wielkanocne śniadanie ze strarostą i burmistrzem

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wojsławicach działają od 2007 roku. W ośrodku przebywa obecnie ok. 30 uczestników podzielonych na kilka pracowni tematycznych. Celem warsztatu jest m.in. rehabilitacja oraz terapia ukierunkowana na przygotowanie osób niepełnosprawnych do aktywizacji zawodowej.
Co roku wojsławickie Warsztaty organizują różnego rodzaju imprezy oraz spotkania dla osób niepełnosprawnych. Jednym z nich są wspólne Śniadania Wielkanocne.
"To już kolejne Śniadanie Wielkanocne organizowane przez WTZ. Wszystkie te spotkania są wielkim przeżyciem dla naszych podopiecznych. Są nie tylko okazją do wspólnego świętowania oraz spotkania się wspólnie przy stole wielkanocnym, ale przede wszystkim są możliwością, aby nasi podopieczni mogli się wykazać zaangażowaniem w przygotowanie uroczystości" - tłumaczy Mariola Knieja, kierownik WTZ.
Do wspólnego uroczystego wielkanocnego posiłku zasiedli wraz z uczestnikami warsztatów: starosta myszkowski Marian Wróbel, prezes TPD w Katowicach Jan Wiesiołek, burmistrz Koziegłów Jacek Ślęczka i zastępca burmistrza Stanisław Błoński oraz Bożena Strzelecka - Kłopot, dyr. MOPS-u w Koziegłowach.
"Święta Wielkiej Nocy to czas wyjątkowy, czas kiedy bliscy sobie ludzie spotykają się razem. Jest mi niezmiernie miło, że mogę z Wami zasiadać wspólnie przy stole wielkanocnym. Życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Pracownikom Warsztatów Terapii Zajęciowej życzę satysfakcji z wykonywanej pracy, bo to co robicie jest godne pochwały" - mówił starosta myszkowski Marian Wróbel. W podobnym duchu wypowiadali się burmistrz Ślęczka i prezes Wiesiołek.

16

KWI

2009

383

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.