Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W minioną niedzielę 29 marca zakończyła się rozgrywana od wielu miesięcy Amatorska Liga Tenisa Stołowego. Rozgrywki toczyły się pod wspólnym patronatem Starosty Myszkowskiego i Burmistrza Miasta Myszkowa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Finaliści Ligi Tenisa

W meczu na szczycie Fabryka Papieru Myszków pokonała po zaciętym meczy Pogotowie Ratunkowe 3:2. Tym zwycięstwem zespół Fabryki Papieru zapewnił sobie II miejsce w klasyfikacji końcowej. "W turnieju wzięło udział 15 zespołów które walczyły przez 3 miesiące o miano najlepszej drużyny, każdy zespół z rundy finałowej rozegrał 24 spotkania. Gra była zacięta i emocjonująca o 3 miejscu zadecydowały małe sety uzyskane w 2-meczu pomiędzy Pogotowiem Ratunkowym a Amatorami Myszków." - podsumowuje ligę Piotr Wysocki, dyrektor MOSiR w Myszkowie. Zakończenie ligi odbyło się w niedzielne przedpołudnie. Nagrody ufundowane przez starostę myszkowskiego Mariana Wróbla, w imieniu starosty wręczył Andrzej Jastrzębski, a w imieniu burmistrza Myszkowa Janusza Romaniuka, tenisistom gratulował dyr. P.Wysocki.

02

KWI

2009

74205

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.