Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony czwartek 14 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 6-osobowej. W Turnieju wzięło udział sześć drużyn dziewcząt i chłopców. Impreza zorganizowana została przez Zespół Szkół Nr 1 w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy Mistrzostw na Orliku

Mistrzostwa były kolejną odsłoną cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Myszkowskiego "LICEALIADA 2008/2009", wpisującego się w akcję Starostwa "Wiosna na Orliku". Odbyły się w miniony czwartek 14 maja na obiekcie "Orlik 2012" przy Zespole Szkół Nr 1 im. E.Kwiatkowskiego w Myszkowie. Wystartowało 6 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu myszkowskiego, w dwóch kategoriach - chłopcy i dziewczęta. Młodzież przez kilka godzin, w duchu sportowego współzawodnictwa walczyła zacięcie o zwycięstwo w Mistrzostwach. W kategorii zarówno dziewcząt jak i chłopców najlepszy okazał się myszkowski ogólniak. Mistrzostwa odbyły się pod patronatem Starosty Myszkowskiego. Nagrody sportowe i puchary wręczyli: starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras i dyrektor ZS Nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj.
Organizatorem Mistrzostw był Zespół Szkół Nr 1 w Myszkowie i nauczyciele wf: Marcin Maternik, Adrian Zamora, Zbigniew Sobolewski i Krzysztof Gradzik.

19

MAJ

2009

30601

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.