Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Towarzystwo Sportowe "Libero" z Myszkowa pozyskało z Ministerstwa Sportu sprzęt sportowy na podlegający Starostwu kompleks sportowy "Orlik 2012", przy ZS Nr 1 w Myszkowie. Przedstawiciele Towarzystwa przekazali sprzęt na ręce starosty myszkowskiego Mariana Wróbla.


Fot. Andrzej Kozłowski
Sprzęt sportowy przekazany został na ręce starosty myszkowskiego Mariana Wróbla

Przedstawiciele Towarzystwa Sportowego "Libero" odebrali sprzęt w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach. "Wartość jednego kompletu to dwa i pół tysiąca złotych. W jego skład wchodzi osiem piłek do piłki nożnej, po cztery do siatkówki i koszykówki. Ponadto na Orlika otrzymaliśmy pachołki, tyczki do slalomu, siatki na piłki i koszulki dla zawodników." - mówi Adam Zaczkowski, prezes "Libero". Sprzęt przekazali: prezes Towarzystwa Adam Zaczkowski i członek Zarządu Towarzystwa Rafał Kępski, wraz z grupą działaczy "Libero", na ręce: starosty myszkowskiego Mariana Wróbla, dyrekcji ZS Nr 1 w Myszkowie Eugeniusza Bugaja i Piotra Kosa oraz przedstawicieli Powiatowej Rady Sportu: przewodniczącego Łukasza Stachery i sekretarza Rady Andrzeja Kozłowskiego. "Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z otrzymanego ministerialnego sprzętu" - mówi starosta myszkowski Marian Wróbel. - "Nasza młodzież cały czas korzysta z boiska Orlik 2012, grać może każdy codziennie do godziny 20.00, a wkrótce do 22.00. Nad rozgrywkami młodzieży czuwa instruktor sportu. Do tej pory wszyscy chętni korzystali ze sprzętu szkoły lub własnego, teraz pozyskany sprzęt zasili nasz obiekt."

14

CZE

2009

59721

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.