Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koncern wydobywczy z Australii - Strzelecki Metals Limited, ma w planach wybudowanie w Myszkowie kopalni. Miałaby ona powstać już w ciągu najbliższych lat. Firma zainwestuje w to przedsięwzięcie ponad 300 milionów euro. Jeżeli kopalnia powstanie, będzie jedną z największych w historii naszego kraju zagranicznych inwestycji w Polsce. W czwartek z inicjatywy starosty myszkowskiego Mariana Wróbla, odbyło się w Starostwie spotkanie z australijskim inwestorem na temat prowadzonych prac badawczych i powstania kopalni.


Fot. Andrzej Kozłowski
Z przedstawicielami Strzelecki Metals Limited o inwestycjach w powiecie myszkowskim rozmawiał starosta Marian Wróbel

Starosta myszkowski Marian Wróbel, żywotnie jest zainteresowany aktualnym stanem prac i zaawansowaniem inwestycji w naszym powiecie oraz dalszymi planami firmy. Spotkanie w sprawie kopalni odbyło się w Starostwie Powiatowym, w czwartek 16 lipca z inicjatywy starosty. Rozmowy z przedstawicielami koncernu Strzelecki Metals Limited, prowadził starosta myszkowski Marian Wróbel, a w spotkaniu uczestniczyli także: wicestarosta Jan Kieras oraz naczelnicy trzech merytorycznych wydziałów ze starostwa, a ze strony australijskiej: prezes Śląsko-Krakowskiej Kompanii Górnictwa Metali-prezes Strzelecki Metals Limited Wiesław Vic Bogacz wraz ze współpracownikami.

26

LIP

2009

65831

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.