Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski informuje o zmianie w organizacji ruchu w związku z rozpoczynającą się inwestycją Starostwa Powiatowego polegającą na
budowie ronda w Myszkowie przy ul. PułaskiegoFot. Andrzej Kozłowski
W tym miejscu przed Starostwem, wkrótce powstanie rondo. W najbliższy poniedziałek 3 sierpnia br., rozpoczynają się prace związane z jego budową.

W związku z rozpoczynającą się w dniu 3 sierpnia br. (poniedziałek) budową ronda przed Starostwem Powiatowym, zostają wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w rejonie inwestycji.
Prace polegać będą na przebudowie skrzyżowania, czyli budowie ronda o średnicy zewnętrznej 40 m oraz części jezdnej szerokości 6,50 m.
Koszt całości inwestycji Starostwa wyniesie ok. 3,3 mln zł, a prace potrwają ok. 2 miesięcy.

Zmiany w ruchu lokalnym:
Na czas wykonywania prac, związanych z budową ronda, całkowicie wyłączony z ruchu kołowego zostaje odcinek ulicy Pułaskiego w okolicy Starostwa Powiatowego. Umożliwiony będzie jedynie dojazd docelowy do Starostwa i Fabryki Papieru oraz na plac budowy. Wygrodzone zostaną ponadto bezpieczne, tymczasowe chodniki dla pieszych i dojazdy dla rowerzystów.
W związku z tym, mieszkańcom proponuje się, aby ruch lokalny odbywał się ulicami: Piękną - Waryńskiego - Kopernika - Kościuszki - wyjazd na wiadukt; Piękną - Waryńskiego - Jedwabną - Krótką - do 1 Maja itp.

Zmiany w ruchu tranzytowym:
Wprowadzone zostają nowe zasady organizacji ruchu. Objazd będzie odbywał się przez Lgotę Nadwarcie do Żarek. Nowe zasady ruchu ilustruje poniższa mapa:


Fot. Andrzej Kozłowski
Mapa objazdów tranzytowych

Prosimy kierowców o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie i organizację ruchu oraz o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania dotyczącego objazdów.
O szczegółach realizacji będziemy informować na bieżąco wraz z przeprowadzaniem kolejnych etapów robót.
Za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy, licząc na Państwa zrozumienie.

Starosta Myszkowski
Marian Wróbel

02

SIE

2009

80333

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.