Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W środę 30 listopada w hali LO w Myszkowie odbył się Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym. Impreza zorganizowana została w ramach cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych "Licealiada 2008/2009" o Puchar Starosty Myszkowskiego. Zwyciężyły teamy chłopców i dziewcząt z myszkowskiego liceum.


Fot. Andrzej Kozłowski
Zwycięzcy "Licealiady" z Zarządem Powiatu

Impreza była kolejnymi zawodami z cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Myszkowskiego. Młodzież przez kilka godzin, w duchu sportowego współzawodnictwa walczyła zacięcie o turniejowe zwycięstwo. W kategorii zarówno dziewcząt jak i chłopców najlepszy okazał się myszkowski ogólniak. Mistrzostwa odbyły się o puchar i nagrody Starosty Myszkowskiego. Młodym zawodnikom nagrody wręczyli: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras oraz członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski.
Organizatorem Mistrzostw było Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie, Uczniowski Klub Sportowy "Maraton" i nauczyciele wf Iwona i Adam Starostkowie.

12

GRU

2009

84963

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.