Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Inwestycje na drogach powiatowych i wojewódzkich

Podczas minionej sesji Rady Powiatu, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie Mariusz Sikora, przedstawił informację z realizacji zadań inwestycyjnych i utrzymaniowych na drogach powiatowych i wojewódzkich w roku 2009.


Fot. Andrzej Kozłowski
Informację o realizacji zadań Starostwa na drogach powiatowych i wojewódzkich przedstawił dyr. Mariusz Sikora

Zadania na drogach powiatowych obejmują odcinki o łącznej długości ok. 45 km, na ogólną kwotę ponad 30 mln zł. Część z nich jest już wykonanych, część w trakcie prac nad dokumentacją lub też pozyskiwania środków pozabudżetowych. Wśród zadań tych należy wymienić przebudowę dróg powiatowych: Choroń - Poraj, odcinek w miejscowości Bliżyce i odcinek drogi powiatowej Bliżyce - Sokolniki, Moczydło - Trzebniów - Ludwinów - Gorzków, DK- 1 Zabijak - Huta Stara, Zaborze - Przybynów odcinek od granicy powiatu myszkowskiego Zaborze - Przybynów, Helenówka - Jaworznik, Krusin - Winowno - DK - 1, modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zagórze oraz opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę ul. 1-go Maja w Myszkowie, na odcinku od ul. Jaworznickiej do ulicy Modrzejowskiej wraz z kanalizacją deszczową w ciągu drogi powiatowej, a także drogę Cynków -Zendek. W zakresie dróg wojewódzkich zadania obejmują opracowanie projektu i przebudowę skrzyżowania w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 793 w w Myszkowie (rondo przed Starostwem) oraz opracowanie projektu budowy ciągu pieszo - rowerowego w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 793 w miejscowości Myszków - Będusz. Ogólna kwota zadań w zakresie dróg wojewódzkich na terenie powiatu myszkowskiego wynosi blisko 4 mln zł.

06

GRU

2009

30880

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.